![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10941079
*
nr 1094 1079
Spegel
118x94
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 mars 2017
kl 18:33:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/3 21:50:44
1
100 kr
5/3 15:44:02
2
150 kr
6/3 17:29:20
3
200 kr
6/3 18:21:05
4
350 kr
6/3 18:23:03
5
350 kr
6/3 18:23:03
4
350 kr (Budbetjänt)
6/3 18:24:06
3
700 kr
6/3 18:24:17
5
500 kr
6/3 18:24:17
3
600 kr (Budbetjänt)
6/3 18:25:23
2
700 kr
6/3 18:25:23
3
700 kr (Budbetjänt)
6/3 18:26:51
2
800 kr
6/3 18:27:33
3
Vinnande bud
6/3 18:28:14
2
1.000 kr
6/3 18:28:14
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:15
-
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:53
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1094 1079
Spegel
118x94
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 mars 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/3 21:50:44 | 1 | 100 kr |
5/3 15:44:02 | 2 | 150 kr |
6/3 17:29:20 | 3 | 200 kr |
6/3 18:21:05 | 4 | 350 kr |
6/3 18:23:03 | 5 | 350 kr |
6/3 18:23:03 | 4 | 350 kr (Budbetjänt) |
6/3 18:24:06 | 3 | 700 kr |
6/3 18:24:17 | 5 | 500 kr |
6/3 18:24:17 | 3 | 600 kr (Budbetjänt) |
6/3 18:25:23 | 2 | 700 kr |
6/3 18:25:23 | 3 | 700 kr (Budbetjänt) |
6/3 18:26:51 | 2 | 800 kr |
6/3 18:27:33 | 3 | Vinnande bud |
6/3 18:28:14 | 2 | 1.000 kr |
6/3 18:28:14 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:15 -
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:53